Aktuality

SVOZ NEBEZPEČNÉHO ODPADU

SVOZ NEBEZPEČNÉHO ODPADU

Dne 6. dubna 2019 bude proveden svoz nebezpečného odpadu a zpětného odběru elektroodpadu a pneumatik. Neshromažďujte si zbytečně doma odpad, který vám překáží. Harmonogram svozu:Lučiny - točna autobusu 8:30-9:00h, Lučiny - u lesní správy 9:00 -9:20,

Číst více…


VELKOOBJEMOVÉ KONTEJNERY

VELKOOBJEMOVÉ KONTEJNERY

Ve dnech 5.4. - 8.4. 2019 budou přistaveny ve všech místních částech velkoobjemové kontejnery na objemný odpad. Využijte tuto službu a zbavte se nepotřebného odpadu.

Číst více…


VOLBY DO ZASTUPITELSTVA OBCE 2018

Registrované kandidátní listiny pro volby do zastupitelstva obce Doupovské Hradiště konané ve dnech 5. a 6. října 2018. Pro obec Doupovské Hradiště jsou zaregistrovány 3 kandidátní listiny volebních stran.

Číst více…


SVOZ NEBEZPEČNÉHO ODPADU

Dne 2. dubna 2017 bude proveden svoz nebezpečného odpadu a zpětného odběru elektroodpadu a pneumatik. Neshromažďujte si zbytečně doma odpad, který vám překáží. Harmonogram svozu:Lučiny - točna autobusu 8:00-8:25h, Lučiny - u lesní správy 8:30 - 8:50

Číst více…


VELKOOBJEMOVÉ KONTEJNERY

Ve dnech 31.3. - 3.4. 2017 budou přistaveny ve všech místních částech velkoobjemové kontejnery na objemný odpad. Využijte tuto službu a zbavte se nepotřebného odpadu.

Číst více…


Nájemné za byty

Vážení nájemníci, žádáme vás o úhradu nájemného v předepsané výši dle evidenčního listu v přesných stanovených částkách. Přeplatky na nájemném nelze uchovávat na další období.

Číst více…


Sportovní akce

 

 

 

Úvodní stránka - informace